Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /clients/000151.signa/sites/firmadlaludzi.pl/plugins/system/redj/redj.php on line 1495
AGMAR Catering - Corporate Social Responsibility
Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

AGMAR Catering

AGMAR Agnieszka Wojna
ul. Krochmalna 15
93-144 Łódź,
tel. 603 183 994
www.agmar-lodz.pl

Informacje o firmie

AGMAR jest firmą działającą na terenie Łodzi i okolic. Posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz usług gastronomicznych. Obsługuje kompleksowo firmy pragnące zapewnić ciepły posiłek pracownikom. Obecnie zapewnia wyżywienie dzieci i młodzieży w Szkole Podstawowej nr 38 w Łodzi, Szkole Podstawowej nr 130 w Łodzi , jak również w Gimnazjum nr 46 w Łodzi. Z usług firmy korzystała również młodzież podczas Ogólnopolskiego Turnieju w Koszykówkę oraz dzieci z Ukrainy podczas wymiany międzyszkolnej. Dostarcza posiłki pracownikom firm budowlanych działającym na terenie Łodzi.

Działania CSR

Firma wprowadziła w 2014 r. Program Edukacji na Temat Zdrowego Żywienia! Program ten ma na celu promocję zdrowego trybu życia oraz zasad zdrowego żywienia wśród dzieci oraz rodziców. Program ma charakter informacyjno – edukacyjny. W ramach działań przewidziane są liczne gry, zabawy i konkursy dla dzieci, podczas których będą musieli wykazać się znajomością zasad żywienia oraz zdrowego stylu życia. Edukowani będą również rodzice – podczas licznych spotkań w szkołach, nasi pracownicy pokażą jak zdrowo komponować posiłki, jak eliminować szkodliwe składniki oraz jak sprawiać, że zdrowe posiłki nigdy się nie znudzą. Zmiany dotyczyć będą również samej kuchni – w ramach Programu firma na  bieżąco informuje o nowościach jakie będą wprowadzane zarówno do menu jak i na zapleczu kuchennym.

 

 

Wartość dofinansowania: 8442,46 CHF