Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /clients/000151.signa/sites/firmadlaludzi.pl/plugins/system/redj/redj.php on line 1495
PERFEKT Studio - Corporate Social Responsibility
Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

PERFEKT Studio

„Perfekt” Salon Fryzjersko-Kosmetyczny
Dorota Chwiałkowska

ul. Rzgowska 281/289

93-002 Łódź;
tel. 534 711 270

www.perfektstudio.pl

Informacje o firmie

Firma „Perfekt” Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Dorota Chwiałkowska rozpoczęła działalność w 2003 r. Salon znajduje się na terenie Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki – jednego z największych szpitali w województwie łódzkim. Początkowo w salonie „Perfect Studio” zatrudnione były trzy osoby: kosmetyczka, manicurzystka i fryzjer, a firma świadczyła usługi głównie dla pacjentów i pracowników szpitala. Wraz z rozwojem salonu zatrudniane były kolejne osoby; obecnie w firmie pracuje trzech fryzjerów, dwóch kosmetologów i dwie manicurzystki. Salon świadczy usługi z zakresu pielęgnacji twarzy, stóp, dłoni, zabiegi kosmetyczne, upiększające oraz solarium. Z uwagi na usytuowanie, salon oferuje specjalistyczne usługi kosmetyczne i fryzjerskie dopasowane do potrzeb osób chorych oraz po zabiegach operacyjnych.

Działanie prospołeczne

W ramach Programu 60+ w firmie wprowadzone zostaną pakiety usług (łączenie grup zabiegów w pakiety). Zabiegi będą kierowane do określonych grup klientów według kryterium problemów zdrowotnych, np. w obszarze chorób onkologicznych czy menopauzy. W skład danego pakietu będą wchodzić zabiegi fryzjerskie i kosmetyczne dostosowane do potrzeb określonej grupy klientów 60+. Przygotowane zostaną również specjalistyczne materiały informacyjne zawierające porady i zalecenia w zakresie pielęgnacji ciała i włosów. Materiały te będą dotyczyły konkretnych problemów zdrowotnych, np. chorób onkologicznych.

Wartość dofinansowania: 8442,46 CHF