Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /clients/000151.signa/sites/firmadlaludzi.pl/plugins/system/redj/redj.php on line 1495
Restauracja ZŁOTY IMBIR - Corporate Social Responsibility
Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Restauracja ZŁOTY IMBIR

„Ginger” Sp. z o.o.

ul. Sienkiewicza 39 lok. 1a

90-009 Łódź

tel. 690 516 900

www.zlotyimbir.pl

 

 

Informacje o firmie

Ginger Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością rozpoczęła swoją działalność w lipcu 2014 roku. Firma prowadzi restaurację Złoty Imbir, której założycielami są Janina i Sławomir Matczakowie. Restauracja powstała z pasji właścicieli do kuchni chińskiej i kultury dalekiego wschodu. Złoty Imbir znajduje się prawie w samym centrum Łodzi, przy ul. Sienkiewicza 39. Jest to miejsce, gdzie można bez pośpiechu zjeść posiłek w przyjemnej, spokojnej atmosferze. Wystrój wnętrza oraz muzyka tworzą wyjątkowy, unikalny klimat tego miejsca. Wyróżnikiem firmy na rynku jest przede wszystkim wieloletnie doświadczenie jej właścicieli, którzy w branży gastronomicznej działają nieprzerwanie od 1989 roku. Wysoka jakość produktów oraz azjatyckie pochodzenie części z nich to kolejny atut firmy.

Działania 60+

W ramach Projektu w firmie wprowadzone zostaną promocje dla klientów 60+. Rabaty będą obowiązywały w określonych dniach/ godzinach, co umożliwi zwiększenie obłożenia zasobów firmy, a klientom 60+ skorzystanie z usług gastronomicznych. Poza tym wprowadzone zostaną zniżki dla określonej grupy klientów tj. seniorów aktywnych społecznie i kulturalnie, bywalców teatrów i filharmonii. Organizowane będą także spotkania dla klientów z segmentu 60+, na których zaprezentowane zostaną dania dostępne w restauracji i użyte do ich przygotowania przyprawy, a uczestnicy będą mogli dowiedzieć się więcej o tradycyjnych potrawach kuchni chińskiej. Spotkania połączone będą z pokazem gotowania i degustacją potraw.

Wartość dofinansowania: 8442,46 CHF