Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /clients/000151.signa/sites/firmadlaludzi.pl/plugins/system/redj/redj.php on line 1495
British Centre - Corporate Social Responsibility
Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

British Centre

British Centre
Bożena Ziemniewicz, Marian Mikuś Spółka Jawna

ul. Pomorska 140

91-404 Łódź

tel. 42 678 64 44

www.british-centre.pl

 Informacje o firmie

British Centre to istniejąca od 20 lat szkoła językowa, a jednocześnie niepubliczna placówka oświatowa kształcenia ustawicznego. Od początku istnienia firma dba o wysoką jakość nauczania, czego potwierdzeniem są: Akredytacja Łódzkiego Kuratora Oświaty (2005), udział w Europejskim Programie Promocji Jakości (2007 i 2010), czy certyfikat Lider w edukacji przyznany przez Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego (2011). Przez ponad dwadzieścia lat istnienia na rynku British Centre zdobyło liczne wyróżnienia, m.in.: 9 miejsce w Polsce w rankingu Firm Szkoleniowych magazynu Home&Market - październik 2012, tytuł: Najlepsza szkoła w województwie łódzkim 2012 przyznany przez czytelników Dziennika Łódzkiego. Misją firmy jest zapewnienie słuchaczom możliwości rozwijania komunikacji językowej zgodnie z polityką Unii Europejskiej. Firma stara się być gwarancją sukcesu swoich słuchaczy, a ich sukces jest gwarancją sukcesu firm.

Działania społeczne

Szkoła Języków Obcych British Centre zamierza uruchomić kurs językowy dla SENIORÓW w jednym z trzech języków, w zależności od zainteresowania klientów – angielskim, hiszpańskim bądź włoskim. Kurs ma się odbywać raz w tygodniu, w godzinach między 11:00 a 14:00 i trwać ok. 1,5 h. Będzie prowadzony w sposób dostosowany do potrzeb i możliwości słuchaczy, przez odpowiednio przygotowanych lektorów.

Uzupełnieniem kursu będą spotkania tematyczne odbywające się raz w miesiącu zamiast zajęć z wybranego języka. Spotkania będą poświęcone m.in.: zagadnieniom związanym ze zdrowiem (np. jak się zdrowo odżywiać, jak leczyć, jak zapobiegać typowym schorzeniom); zagadnieniom związanym z dbaniem o sprawność fizyczną (zajęcia sportowe, np. dotyczące nornic walking, strechingu, itp.); spotkaniom ze znanymi ludźmi (aktorami, pisarzami, podróżnikami, etc.); dojrzałość w sieci – zajęcia informatyczne; trening pamięci. W ramach spotkań zapraszani będą specjaliści z danej dziedziny.

Wartość dofinansowania: 8442,46 CHF