Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /clients/000151.signa/sites/firmadlaludzi.pl/plugins/system/redj/redj.php on line 1495
RUN S.C. - Corporate Social Responsibility
Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

RUN S.C.

RUN S.C. Bohdan Janiak, Andrzej Janiak

ul. Piotrkowska 59

90-413 Łódź;

tel. 42 632 36 61

www.run.com.pl

 

Informacje o firmie

RUN S.C. Bohdan Janiak, Andrzej Janiak jest firmą działającą na terenie Łodzi od 1990 roku. Początkowo firma działała pod nazwą Zespół Usług i Robót Specjalistycznych i zajmowała się tłumaczeniami językowymi, doradztwem w zakresie usług ochrony patentowej oraz instalacjami alarmowymi i elektrycznymi. Obecnie firma oferuje swoim klientom również usługi telekomunikacyjne, outsourcing IT oraz kompleksową obsługę informatyczną dla firm. Jako jeden z nielicznych operatorów w mieście oferuje łącza bez limitów, symetryczne, wśród których wyróżnić można łącza Home, Standard, Corporate, Oper czy Transit. Ponadto Spółka RUN S.C. jest jedynym operatorem w Łodzi zapewniającym dostęp do Internetu z gwarancją pasma („parametr CIR”).

Działania prospołeczne

W Spółce RUN S.C. w ramach programu zostały wprowadzone usługi w postaci spotkań szkoleniowych dla segmentu 60+, na których seniorzy mają możliwość zapoznać się z podstawowymi zasadami obsługi komputera oraz Internetu. Ponadto, zmiany w Firmie dotyczą również dostosowania usług podłączenia do Internetu pod kątem klientów 60+. Utworzona została prosta i przejrzysta oferta. Co więcej, aby ułatwić seniorom korzystanie z Internetu, zaplanowano przeprowadzanie mini szkoleń w miejscu podłączania Internetu. Przygotowano również poradnik „Internet – to proste!” Krótki poradnik dla seniora”. Zawiera on przejrzyste i przystępne informacje na temat obsługi komputera.

Wartość dofinansowania: 8442,46 CHF