Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /clients/000151.signa/sites/firmadlaludzi.pl/plugins/system/redj/redj.php on line 1495
AR-KOS Sp. z o.o. - Corporate Social Responsibility
Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

AR-KOS Sp. z o.o.

Jordanów nr 45

95-060 Jordanów

www.ar-kos.pl

Informacje o firmie

AR-KOS to firma, która zajmuje się produkcją tradycyjnych wyrobów mięsnych, takie jak: wędliny, wędzone kiełbasy jordanowskie, szynki starowiejskie oraz polędwice starowiejskie. Firma została nagrodzona statuetką „Perła 2008” w konkursie „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”. Jeden z produktów został wpisany na Listę Produktów Tradycyjnych. AR-KOS sprzedaje wyroby, które są produkowane według własnych, tradycyjnych receptur. Firma zajmuje się sprzedażą detaliczną, głównie w Łodzi i okolicach a także w Warszawie. Posiada cztery własne punkty w Jordanowie, w Andrespolu, w Łodzi i na całorocznym jarmarku w centrum handlowym M1 w Łodzi.

Działania CRS

Firma w 2015r. przeprowadziła Program edukacji konsumenckiej „Dobra Wędlina”. Głównymi celami był wzrost sprzedaży w punktach, rozwój sieci sprzedaży oraz wzrost poziomu lojalności klienta. Zadaniami programu było przeszkolenie pracownika z zakresu PR i marketingu, przygotowanie projektu formy materiałów edukacyjnych, stworzenie planu komunikacji poprzez kanały tradycyjne i internetowe, przeprowadzenie warsztatu na temat umiejętności promowania materiałów edukacyjnych w Internecie oraz opracowanie treści materiałów edukacyjnych na stronę www firmy informujących o programie. Drugą inicjatywą były „Standardy współpracy z punktami sprzedaży”, której zadaniem było przeszkolenie pracownika z zakresu „CRS-Efektywna firma odpowiedzialna społecznie”, opracowanie standardów współpracy z klientem biznesowym oraz przeprowadzenie warsztatu wdrażającego opracowane standardy.

Wartość dofinansowania: 8442,46 CHF